Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Türkiye Turing ve Otomobil Kurumu

Gizlilik ve Kullanım Politikası

18 yaşından küçük kişiler https://istanbulsanatlaricarsisi.com.tr/’den  alışveriş yapamazlar.

Üyelik ve alışveriş için vermiş olduğunuz bilgiler yasal koruma altındadır. Herhangi bir şekilde muvafakatınız olmadan kullanılamaz.

https://istanbulsanatlaricarsisi.com.tr/’de satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca e-ticaret sitesinde  geçerli olup, mağazalarımızda geçerli değildir.

Türkiye Turing ve Otomobil Kurumu Turistik Teknik Triptik ve Yayın İşletmeleri TTOK İstanbul Sanatları Çarşısı, https://istanbulsanatlaricarsisi.com.tr/’de yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

https://istanbulsanatlaricarsisi.com.tr/, dizgi ve sistemden kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. https://istanbulsanatlaricarsisi.com.tr/, fiyatı, kapsam ve özellikleri hatalı gösterilen siparişleri tüketiciye bildirip, doğru fiyatı, kapsam ve özelliklerin onayını ister. Onay verilmez ise, satışı  iptal etme hakkını saklı tutar.

https://istanbulsanatlaricarsisi.com.tr/, kendisinin tercih ettiği  güvenlik kriterleri ile yaptığı inceleme sonucu; siparişe konu kredi kartı veya diğer ödeme araçlarıyla ilgili sahtecilik/dolandırıcılık  şüphesi oluşur ise siparişi iptal edip ilgili makamlara soruşturma için bilgi verir.  Sipariş hakkında oluşan şüpheyi ortadan kaldırmak için,  sipariş sahibiyle iletişime geçerek, işlem güvenliğinin sağlanması için ek bilgiler talep etme hakkını saklı tutar. Yapılan incelemenin sonucunda elde edilen bilgileri, sipariş sahibi ile paylaşma zorunluluğu bulunmamaktadır.

https://istanbulsanatlaricarsisi.com.tr/ tüketicilerin alışveriş yapabilme amacıyla tesis edilmiş olup, ticari ve toptan satışlar için lütfen iletişim adresimize bilgi veriniz. Aynı zamanda ticari amaçlı yapmış oldunuz alışverişlerde 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümlerinden istifade edemeyeceğinizi hatırlatırız.

İşbu sitenin, uygulamanın ve satışa sunulmuş eserlerim fikri sınai mülkiyet hakları münhasıran Türkiye Turing ve Otomobil Kurumu Turistik Teknik Triptik ve Yayın İşletmeleri TTOK İstanbul Sanatları Çarşısı’na aittir.

Bu kapsamda site, uygulama ve eserlerin tasarım, metin, imge ve diğer kodları da dahil olmak üzere tüm unsurlarının izinsiz kullanılması, çoğaltılması, kopyalanması, depo edilmesi ve kanuna aykırı diğer bütün haller, 556 sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer ilgili mevzuat uyarınca sorumluluğa yol açar.

Metinler, görseller ya da eserler izinsiz olarak kullanılamaz, herhangi bir şekilde kopyalanamaz, işlenemez, yayınlanamaz.

https://istanbulsanatlaricarsisi.com.tr/ web sitesini kullandığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız.

©2022 - İstanbul Sanatları Çarşısı - Tüm hakları saklıdır.
</code&design> Tukan Ajans
usergift